ТЕХНОЛОГИИ
Подобається

В Україні будуть по-новому маркувати телевізори і кондиціонери

24.05.2017
В Україні будуть по-новому маркувати телевізори і кондиціонери

Кабінет міністрів України 24 травня затвердив розроблені Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України технічні регламенти енергетичного маркування телевізорів і кондиціонерів повітря.

Згідно з цими регламентам всі кондиціонери і телевізори в Україні реалізовуватимуть разом з енергетичними етикетками європейського зразка.

Такі заходи будуть здійснюватися в рамках виконання взятих на себе Україною зобов'язань щодо угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

"Завдяки енергетичним етикеткам споживачі матимуть повну і достовірну інформацію про клас енергетичної ефективності кондиціонерів і телевізорів. Також передбачається, що постачальники і розповсюджувачі цього побутового обладнання будуть зобов'язані включати інформацію про клас енергоефективності продукції в рекламні матеріали", – повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Також зазначається, що впровадження системи енергетичного маркування дозволить:

  • забезпечити ефективне споживання енергоресурсів при використанні кондиціонерів і телевізорів;
  • істотно підвищити рівень конкурентоспроможності вітчизняних виробників кондиціонерів і телевізорів на внутрішньому і міжнародному ринках;
  • контролювати і не допустити на ринок України неефективне устаткування.