Главние Новости
Подобається

Стало известно, как будут работать банки в Украине на Новый год и Рождество

29.11.2017
Стало известно, как будут работать банки в Украине на Новый год и Рождество

Національний банк України (НБУ) визначив порядок роботи банківської системи України на період новорічних свят. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

27 і 28 грудня роботу системи електронних платежів НБУ буде продовжено на 2 години, а 29 грудня до 13:00 в СЕП здійснюватимуться платежі тільки всередині систем окремих банків, а також платежі на користь НБУ та Державної казначейської служби.

Водночас, Нацбанк і Держказначейство зможуть проводити платежі на адресу всіх учасників СЕП, а банківський день в системі закінчиться о 15:00.

Популярное: «Сильно будет болеть голова, будет крутить руки-ноги»: Синоптики предупредили о резком ухудшении погоды

1 і 8 січня 2018 року не працюватимуть системи електронних платежів, електронної пошти НБУ, а також системи угод на міжбанківському валютному ринку і купівлі-продажу гривневих ресурсів.

2 січня банки працюватимуть без клієнтів, забезпечуючи комплекс робіт, пов'язаних з початком нового звітного року. Міжбанківські перекази в СЕП цього дня не проводитимуться.

Нацбанк підкреслив, що в період з 29 грудня 2017 року до 3 січня 2018 року включно діятиме офіційний курс гривні до іноземних валют і банківських металів, установлений 28 грудня. Також повідомляється, що з 3 по 5 та 9 січня 2018 року СЕП і банківська система України працюватимуть в звичайному режимі.

НБУ зобов'язав банки в період з 30 грудня 2017 року до 8 січня 2018 року включно забезпечити безперебійну роботу банкоматів і підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів.

Як повідомлялося, новорічні вихідні 2018 року триватимуть три дні – з 30 грудня по 1 січня включно, а на Різдво вихідними будуть знову три дні поспіль: 6, 7 і 8 січня.

Крім того, Верховна Рада України скасувала вихідний 2 травня і призначила вихідним днем 25 грудня – католицьке Різдво. Для набуття чинності новими правилами документ ще повинен підписати президент Петро Порошенко.