Главние Новости
Подобається

Китайские компании выделят кредит для строительства четвертой ветки метро в Киеве на Троещину

22.11.2017
Китайские компании выделят кредит для строительства четвертой ветки метро в Киеве на Троещину

Мер Києва Віталій Кличко підписав угоду з китайським консорціумом щодо будівництва четвертої гілки метро у столиці. Про це повідомили у прес-службі міського голови.

"Зараз ми підписали меморандум про співпрацю з представниками компаній консорціуму China Railway International Group Co., Ltd. та China Pacific Construction Group. Ця угода означає, що це інвестиція і реалізація роботи четвертої гілки київського метрополітену, яка зв’яже два береги з Жулян до Троєщини. Через Подільсько-Воскресенський міст ця гілка повинна бути побудована", — заявив Кличко.

Популярное: Эти выплаты будут покрывать все: Украинским родителям назначили доплаты к алиментам на детей​

Як зазначається, підписана угода передбачає створення робочої групи із українських та китайських спеціалістів, яка розробить оптимальні технічні та фінансові рішення для реалізації проекту.

Вартість будівництва оцінюють у 2 млрд доларів США, при цьому 85% від прогнозованої вартості проекту буде забезпечено за рахунок кредиту від китайських фінансових установ.

"Можливість залучення цього кредиту розглядається Україною із наданням державної гарантії на повернення кредитних коштів. Термін повернення кредиту — від 15 до 20 років. При цьому процентна ставка буде предметом переговорів", — зауважив мер Києва.

Окремо він нагадав, що нині ведуться переговори щодо добудови Подільсько-Воскресенського мосту з німецькими інвесторами.

"Розвиток транспортної інфраструктури є одним із головних пріоритетів для столичної влади. Коли буде готовий міст, це дасть можливість для наступного кроку – будівництва четвертої лінії столичного метро на Троєщину", — резюмував Кличко.